naše produkty nakupujte zde
 

STYX - luxusní přírodní kosmetika

Pokud hledáte luxusní a zároveň šetrnou péči  pro Vás či Vaši blízké, je rakouská kosmetika STYX tou pravou volbou. Nechte se hýčkat pěnovými koupelemi s éterickými oleji, které uvolňují napětí,  přinášejí úlevu a harmonizují tělo i duši. Zvolte z nabízených typů ten nejvhodnější - smyslná, proti nachlazení, relaxační či zklidňující. Chcete-li do své vany přenést přírodu nejen pomyslně, pak vězte, že s koupelovými solemi STYX  z Mrtvého moře se můžete v okamžiku ocitnout v lázni plné květů růže, pomeranče či levandule. Sůl je vhodná i pro problematickou pokožku alergiků, ekzematiků.  Věříme, že společně s tělovými krémy po koupeli plnými cenných olejů, vitamínů a minerálů v biokvalitě se budete cítit báječně. Ať už zvolíte tělové máslo s bamackým či kakaovým máslem, Vaše pokožka Vám bude vděčná.

Opravdovým hitem přírodní kosmetiky STYX je řada Rosengarten, jejichž denní, noční a oční krém je vskutku pohlazením růžových okvětních lístků pro Vaši pleť na čistě rostlinné bázi s ryzím růžovým olejem a patentovanou rostlinnou účinnou látkou s anti-aging efektem. Vzácný růžový olej stimuluje buněčnou aktivitu a propůjčuje pokožce novou vitalitu. Vybrané za studena lisované rostlinné oleje - jojobový a makadamový zajišťují hydratační rovnováhu a působí proti předčasné tvorbě vrásek.

Bramborový balzám na ruce se vyrábí podle starého domácího receptu rakouských rolníků z počátku minulého století. Čistá šťáva ze syrových brambor  bohatá na enzymy a vitamíny, alkaloid solanin s vitamínem A v kombinaci s cennými oleji, rostlinnými extrakty, éterickými oleji a přírodním emulgátorem z obilných klíčků působí blahodárně do hloubky pokožky a regeneruje ji. Používá se i k ošetření drsných a popraskaných rukou.