naše produkty nakupujte zde
 

Saloos - česká přírodní kosmetika

Bambucké máslo pokožku dokonale hydratuje a přináší jí tak okamžitou úlevu. Snadno a lehce se vstřebává, zanechává pokožku hebkou a prodyšnou. Pravidelné každodenní používání másla zvyšuje její obranyschopnost, udržuje ji pružnou a vláčnou, zpomaluje proces stárnutí a má hojivý efekt. Při větší zátěži (koupání, slunění, saunování) poskytuje máslo pokožce naprosto výjimečnou péči. Pěstí a chrání pleť obličeje i celého těla.
Značka Saloos patří k předním českým výrobcům certifikované přírodní kosmetiky a biokosmetiky. Její produkty neobsahují syntetické parfemace, konzervanty ani barviva. Kosmetika Saloos nevyvolává alergické reakce a je vhodná pro všechny typy pleti. 
 
Tělové a masážní oleje stejnojmenné značky se staly symbolem dostupnosti kvalitní péče a každodenní starostlivosti o tělo s pomocí přírody.
 
Balzámy Karité v kvalitě bio na bázi bambuckého másla mají mnohostranné využití a již i řadu příznivců, kteří se k nim rádi vrací. 
 
Aromaterapeutické kuličky (roll-ony) ve více variantách přispějí nejen k Vaší okamžité pohodě a jistotě, ale také podpoří díky výtažkům z léčivých rostlin a éterickým olejům také Vaši náladu, harmonii a energii.