naše produkty nakupujte zde
 

Intimní hygiena

Alternativa ve formě menstruačního kalíšku, mořské houby, látkových vložek nebo jednorázových biodegradabilních vložek Vám pomůže nejen svou periodu bezpečně a pohodlně zvládnout, ale také se dobře cítit ve vztahu k životnímu prostředí.
Dnes je opravdu z čeho vybírat a dávno odzvonilo časům, kdy ženy tutlaly své dny, schovávaly vložky a mladé dívky se styděly jít dámské hygienické potřeby koupit do drogerie. Dnešní sebevědomé ženy o své menstruaci mluví, prožívají ji jako plnohodnotnou součást svého ženství, která je nikterak neomezuje v jejich každodenních aktivitách.

Když se řekne dámská intimní hygiena, tak si většina z nás představí především očistné lázně, vůně, oleje, vonné tělové pudry apod., a ženská menstruace a hygienické potřeby v ní tak bývají až na jednom z posledních míst. Je až zarážející, jak je měsíční krvácení opomíjeno a v myslích mnoha žen a dívek stále tabuizováno. A přitom právě díky svému měsíčnímu cyklu, který nás provází od puberty až po menopauzu, jsme nositelkami života, jsme vyhledávány opačným pohlavím, stáváme se milenkami a matkami a jsme muži hýčkány. V mnoha kulturách je a byla menstruace odnepaměti posvátná a událost, že se dívka měnila v ženu, byla oslavována.

V důsledku měnícího se životního stylu dnešních žen a dívek a bohužel také stále častějších zdravotních problémů se dnes dostává ke slovu právě alternativní dámská hygiena. I na českém trhu se tak již dnes můžete setkat s několika typy hygienických potřeb, které jsou šetrné k ženám i k přírodě.

Se zkušenostmi uživatelek alternativních potřeb dámské intimní hygieny se můžete seznámit zde.

 

Ale myslíme samozřejmě i na muže :-) Pokud máte vy nebo vaše partnerka alergii na latex, najdete u nás bezlatexové kondomy, prý nejtenčí na světě. Jsou vyrobeny ze syntetického materiálu, který je tenčí, ale přesto odolenější než latex. Toušťka nejtenčího latexového kondomu ne cca 53 mikronů, ale námi nabízený Passante Unique má jen 15 mikronů. Pro velmi citlivé a náročné uživatele máme v nabídce kondomy Sensiva.