naše produkty nakupujte zde
 

Tibetská medicína - EPAM

 

Základy přírodní medicíny EPAM stojí na tisícileté historii tibetské medicíny, kolébky alchymie, mysticismu a bílé magie. Samotná výroba je stroze dodržována tak, aby bylo možné docílit maximálního léčebného efektu a neodchylovala se od tisíciletých zkušeností, kdy výrobu léků zajištovali lékaři - Mistři, používající nejčistší způsob medicíny, alchymie-stav bez mysli. EPAMy jsou vyráběny právě v tomto stavu Mistrem Borisem Tichanovským. První zmínky o Epam terapii se nacházejí již ve starých spisech Tibetu, Číny, Ruska, arabské kultury a Egypta. Jde o ucelené poznatky, které Mistr Tichanovský sesbíral z různých pramenů. V České republice Mistr B.Tichanovský EPAM terapii aplikuje již 19 let. Během této doby terapie příznivě ovlivnila přes 200 druhů nemocí a vyléčila tisíce lidí od kožních nemocí, bronchiálního astmatu, přes mužskou a ženskou reprodukční soustavu.V mnoha případech terapie vyléčila problémy pohybového aparátu jako je artróza, artritida, vyhřezlá ploténka, vyléčila játra, plíce, srdce, imunitu, slinivku, močové cesty,  alergie, dystonie, pomohla při závislosti na cigaretách, alkoholu a vyléčila různé psychiatrické a psychologické poruchy jako je deprese, fobie, neurózy, neurastenie…
 
Vše, co EPAM nabízí, je prověřeno praxí s kořeny sahajícími tisíce let do dávné minulosti. Vydáte-li se na cestu, kterou nabízí, čeká vás nezkreslený pohled na člověka ve své čisté a krystalické podobě. Společně se navrátíte k původnímu zdroji života, kterým je příroda. Budete postupně odhalovat své skryté možnosti a síly, které se v každém člověku nacházejí, každý člověk se může uzdravit a nastoupit na cestu za svým zdravím, mládím a štěstím. Každý člověk si může pomoci sám, aniž by se musel spoléhat na někoho druhého, každý člověk má nějaký talent, který může rozvinout a obohatit sebe a své okolí.
 
Inspirujte se v rubrice Sortiment jednotlivými produkty EPAM. Možná objevíte ještě dnes, co můžete udělat pro sebe či Vaše blízké! 
 
EPAM je zkratka slov Emulze Propolisová Aktivizovaná Modifikace. Tento název je doplněn číselným označením, určujícím konkrétní modifikaci: 7, 8, 11, 12, 20, … Co si máme představit pod pojmem aktivizovaná? Původně jsou produkty EPAM připraveny stroze podle tibetských tradic, a poté prochází navíc energeticky nabitím. K tomuto procesu je využito energetické informace rostlin, energie minerálů, energetických obrazy a ikon. Přípravky EPAM mohou pomoci vyrovnat psychiku, posílit imunitu, zregenerovat vnitřní orgány, upravit jejich energetiku, to vše je ale pouze první krůček ke zdraví. Přípravky EPAM jsou synonymem aktivního přístupu ke svému zdraví, nečekejte proto zázračnou pilulku na cokoliv. Pokud trpíte chronickými záněty mandlí, kloubními obtížemi, nemocemi srdce a oběhového systému, klíšťovou encefalitidou či lymskou boreliózou, chronickými nemocemi respiračního aparátu, gynekologickými či urologickými obtížemi, cukrovkou, opakujícími se chřipkami či „jen“ častými nachlazeními a virózami a hodláte-li pokusit se o uzdravení či zlepšení svého stavu, nahlédněte do světa přírodní medicíny např. podle filozofie EPAM.