naše produkty nakupujte zde
 

P. Jentschura

Peter Jentschura razil jako hlavní heslo větu „mens sana in corpore puro“ – „zdravý duch přebývá v čistém těle“. Pod tímto mottem vznikla celá řada podpůrných a nápomocných praktik, které se již mnoho let těší velké oblibě na celém světě.

Krásu a zdraví si můžeme udržet tím, že budeme dodržovat tři hlavní "přikázání" podle P. Jentschury:
- vyhni se škodlivému!
- jez, pij a konej užitečné!
- vylučuj škodliviny!


Podle těchto tří přikázání bychom se měli vyhýbat škodlivinám a jedům, protože i naše krev, a tudíž i naše krása jsou zásadité!
Pod značkou P. Jentschura se skrývá nejen výroba a distribuce vysoce hodnotných potravin na zásadotvorné bázi, ale také poradenství v oblasti ozdravění organismu a zdravého životního stylu. Díky rozšíření filozofie a produktů společnosti P. Jentschura z Německa do celého světa zná hlavní trendy zásadotvorné stravy a vyváženého vnějšího působení na organismus již dnes také většina českých alternativních terapeutů, poradců pro výživu a zdravý životní styl, dietologů a dalších alternativně uvažujících lidí.
 
Velmi stručně řečeno stojí dle teorie P. Jentschury za většinou zdravotních neduhů překyselení organismu. K ozdravění pak vede cesta mj. především správné zásadotvorné stravy, očistného půstu, bylinkové čajové kúry a koncentrovaných směsí bylin, zásaditých koupelí a dalších kroků, jimiž dochází k ozdravění vnitřních orgánů, pokožky, vlasů, ale i našeho myšlení. Z celého rozsáhlého systému vzájemného působení vnitřní a vnější očisty Vám představujeme na základě vlastních (dobrých) zkušeností následující produkty.
 
MorgenStund jako plnohodnotná „živá“ snídaně je ideální pro start do nového dne. Tato jáhlovo-pohanková kaše je lehce stravitelná, zásadotvorná, bohatá na balastní látky, přirozeně bezlepková, bez cholesterolu, purinu a dalších přídavných látek. Je vhodná pro celou rodinu, posiluje obranyschopnost a výdrž.
 
Díky vyvážené směsi 49 bylin, semen, koření, kořínků a květů obsahuje čajová směs 7x7 KräuterTee celé množství stopových prvků a minerálních látek. Mnoho použitých bylin pochází z volných (divokých) sběrů. Bylinná směs jedinečně chutná a zároveň propívá.
 
WurzelKraft je omnimolekulární potravina ze 100 rostlin, je vyrobena z čistých rostlinných základů bez konzervačních látek, bez přidaných barviv a umělých vůní. Obsahuje mnoho rozmanitých přírodních vitálních surovin rostlinného původu bohatých na živé vitamíny A, B1, B2, B6, B12, B17,C, D, E, K1, stejně jako důležité minerální látky, zejména draslík, vápník, hořčík, železo, zinek, selen, chrom a jod.
 
Koncentrovaná zásaditá koupelová sůl MeineBase (pH 8,5) je vhodná k celotělovým a sedacím koupelím, ke sprchování a také ke koupelím nohou a rukou. Má výrazné antioxidační a antiradokálové účinky. MeineBase lze použít také k masážím, zubní hygieně, výplachům, intimní hygieně a pro přípravu klystýru. Zásaditý peeling obličeje a péče o dětskou pokožku zakončuje toto široké spektrum použití MeineBase. Ke speciálnímu použití patří spojení se zásaditými punčochami BasischeStrümpfe. MeineBase ovlivňuje blahodárné čištění a samopromašťování pleti (ideálně s použitím vliesových masek) a daruje jí dokonalou hebkost. Obsahuje obzvláště hodnotné a velmi jemně pomleté drahé kameny achát, karneol, citrín, chrysopras, chalcedon, safír, křišťál a onyx.
 
Zásadité punčochy Basische Strümpfe pomáhají při odkyselení organismu, účinkují proti bolavým a potícím se nohám, přispívají ke kvalitnímu spánku a neposlední řadě ozdravují a zkrášlují Vaše nohy a chodidla. Nejvhodnější je jejich použití v noci, ale samozřejmě se dají nosit i kdykoliv během dne. Vnitřní punčochy jsou vyrobeny z přírodní bavlny, vnější pak z vlny. Nejvhodnější je jejich používání podpořit koupelovou solí MeineBase.
 
Oživující vlasová voda 3x3 HaarTropfen obsahuje 21 éterických olejů, ethylalkohol, vodu a kyslík, které podporují zásobování vlasů důležitými živinami z vlasového kořínku. 3x3 HaarTropfen lze použít také v kombinaci se zásaditým roztokem MeineBase nebo s vitamínem E.
 
Kaše Morgenstund´ - obrázek

Kaše Morgenstund´

Balení:500 g
Cena:265
Kaše Morgenstund´ - obrázek

Kaše Morgenstund´

Balení:2 kg
Cena:865
7x7 Kräutertee: čaj sypaný 100g - obrázek

7x7 Kräutertee: čaj sypaný 100g

Balení:1 kus skladem
Cena:260
7x7 Kräutertee: čaj porcovaný - obrázek

7x7 Kräutertee: čaj porcovaný

Balení:1 ks = 50x1,75 g
Cena:345
MeineBase: koupelová sůl - obrázek

MeineBase: koupelová sůl

Balení:750 g
Cena:530
pH-proužky - obrázek

pH-proužky

Balení:1 ks = 100 proužků
Cena:343